لابتوب اسوس فيفو بوك رام 16جيجا i7-1355U - 512SSD أزرق
كود المنتج
170212101035020


ر.س.2,799.00
غير متوفر بالمخزن
- ASUS Vivobook 15
- Windows 11 Home
- US MIL-STD 810H military-grade standard
- Non-Touch Screen
- Refresh rate: 60Hz refresh rate
- Brightness: 250nits
- Color gamut: 45% NTSC color gamut
- Surface texture of display: Anti-glare display
- Screen-to-body ratio: 84%
- Expansion Slot(includes used): 1x DDR4 SO-DIMM slot, 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
- Total System Memory: DDR4 16GB
- Front-facing camera: 720p HD camera With privacy shutter
- Wireless: Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.1 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.)
- Keyboard type: Chiclet Keyboard
- I/O ports: 1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps), 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x DC-in
- Audio: SonicMaster, Built-in speaker, Built-in array microphone
- Voice control: with Cortana voice-recognition support
- Power: ø4.5, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
- Battery: 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
- Weight (with Battery): 1.70 kg (3.75 lbs)
- Dimension (W x H x D): 35.97 x 23.25 x 1.79 ~ 1.79 cm (14.16" x 9.15" x 0.70" ~ 0.70")
- 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required.
- McAfee® 30 days free trial
تصنيفات: المنتجات, أجهزة الكمبيوتر, لابتوب, GTIN Products, أسوس, العلامات التجارية
| كود المنتج | 170212101035020 |
|---|---|
| الموديل | X1504VA-NJ121W |
| العلامة التجارية | أسوس |
| apply VOUCHER | نعم |
| ضمان الجهاز | 2 |
| Eligible For Mispay | لا |
| اللون | أزرق |
| الذاكرة العشوائية | 16 GB |
| سعة التخزين | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| مقاس الشاشة | 15.6" |
| دقة الشاشة | FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio |
| شاشة باللمس | لا |
| بيانات المعالج | Intel® Core™ i7-1355U Processor 1.7 GHz (12MB Cache, up to 5.0 GHz, 10 cores, 12 Threads) |
| نظام التشغيل | Windows 11 Home |
| كارت الشاشة | Intel Iris Xᵉ Graphics |
| سعة البطارية | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |








تسجيل الدخول