اسوس، لابتوب فيفوبوك، كور اي 7-13620 اتش، 8 جيجا، 512 جيجا اس اس دي، 16 بوصة، ويندوز 11 اسود
كود المنتج
170212101035026


ر.س.2,799.00
غير متوفر بالمخزن
- ASUS Vivobook 16
- Windows 11 Home
- US MIL-STD 810H military-grade standard
- Non-Touch Screen
- IPS-level: IPS-level Panel
- Refresh rate: 60Hz refresh rate
- Brightness: 300nits
- Color gamut: 45% NTSC color gamut
- Surface texture of display: Anti-glare display
- Screen-to-body ratio: 86%
- Expansion Slot(includes used): 1x DDR4 SO-DIMM slot, 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4
- Total System Memory: DDR4 8GB
- Front-facing camera: 720p HD camera With privacy shutter"
- Wireless: Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.1 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.)
- Keyboard type: Chiclet Keyboard with Num-key
- I/O ports: 1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps), 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x DC-in
- Audio: SonicMaster, Built-in speaker, Built-in array microphone
- Voice control: with Cortana voice-recognition support
- Power: ø4.5, 65W AC Adapter, Output: 19V DC, 3.42A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
- Battery: 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
- Weight (with Battery): 1.88 kg (4.14 lbs)
- Dimension (W x H x D): 35.87 x 24.95 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.12" x 9.82" x 0.78" ~ 0.78")
- One-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required.
- McAfee® 30 days free trial
تصنيفات: GTIN Products, أجهزة الكمبيوتر, لابتوب, أسوس, العلامات التجارية, المنتجات
| كود المنتج | 170212101035026 |
|---|---|
| الموديل | X1605VA-MB1148W |
| العلامة التجارية | أسوس |
| apply VOUCHER | نعم |
| ضمان الجهاز | 2 |
| Eligible For Mispay | لا |
| اللون | أسود |
| الذاكرة العشوائية | 8GB |
| سعة التخزين | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| مقاس الشاشة | 16.0-inch WUXGA |
| دقة الشاشة | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio |
| بيانات المعالج | Intel® Core™ i7-13620H Processor 2.4 GHz (24MB Cache, up to 4.9 GHz, 10 cores, 16 Threads) |
| نظام التشغيل | Windows 11 Home |
| كارت الشاشة | Intel® UHD Graphics |
| سعة البطارية | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |









تسجيل الدخول