اسوس فيفوبوك ، كور اي 3، 4 جيجا، 256 جيجا، 15.6 بوصة ، ازرق
كود المنتج
170212101030008


ر.س.2,049.00
غير متوفر بالمخزن
- ASUS Vivobook 15
- Windows 11 Home
- US MIL-STD 810H military-grade standard
- Non-touch screen
- Refresh rate: 60Hz refresh rate
- Brightness: 220nits
- Color gamut: 45% NTSC color gamut
- Surface texture of display: Anti-glare display
- Screen-to-body ratio: 82%
- Expansion Slot(includes used): 1x DDR4 SO-DIMM slot, 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
- Total System Memory: DDR4 4GB
- Front-facing camera: 720p HD camera With privacy shutter
- Wireless: Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.1 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different)
- Keyboard type: Chiclet Keyboard
- Touchpad: Precision touchpad
- I/O ports: 1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps), 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm Combo Audio Jack ,1x DC-in
- Audio: SonicMaster, Built-in speaker, Built-in microphone
- Voice control: with Cortana voice-recognition support
- Power: ø4.5, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
- Battery: 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
- Weight (with Battery): 1.70 kg (3.75 lbs)
- Dimension (W x H x D): 35.97 x 23.25 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.16" x 9.15" x 0.78" ~ 0.78")
- One-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required.
- McAfee® LiveSafe™ 30 days free trial
تصنيفات: المنتجات, أجهزة الكمبيوتر, لابتوب, GTIN Products, أسوس, العلامات التجارية, عروض العيد
| كود المنتج | 170212101030008 |
|---|---|
| الموديل | X1502ZA-EJ653W |
| العلامة التجارية | أسوس |
| apply VOUCHER | نعم |
| ضمان الجهاز | 2 |
| Eligible For Mispay | لا |
| اللون | أزرق |
| الذاكرة العشوائية | 4 GB |
| سعة التخزين | 256GB |
| مقاس الشاشة | 15.6" |
| دقة الشاشة | 1920 × 1080 |
| شاشة باللمس | لا |
| بيانات المعالج | Intel® Core™ i3-1215U |
| نظام التشغيل | Windows 11 Home |
| كارت الشاشة | UHD Intel® graphics |
| سعة البطارية | 23WH |
| الكاميرا الأمامية | 720p HD |







تسجيل الدخول