اسوس، لابتوب فيفوبوك جو، سيليرون-ان 4500، 4 جيجا، 128 جيجا، 15.6 بوصة، ويندوز 11، فضي
كود المنتج
170212101025007


ر.س.998.99
غير متوفر بالمخزن
- ASUS Vivobook Go 15
- Windows 11 Home
- Non-Touch Screen
- Refresh rate: 60Hz refresh rate
- Brightness: 200nits
- Color gamut: 45% NTSC color gamut
- Surface texture of display: Anti-glare display
- Screen-to-body ratio: 84%
- Expansion Slot(includes used): 1x M.2 2280 PCIe 3.0x2
- Total System Memory: DDR4 4GB
- Front-facing camera: 720p HD camera
- Wireless: Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.1 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.)
- Keyboard type: Chiclet Keyboard
- I/O ports: 1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps), 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps), 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x DC-in
- Audio: SonicMaster, Built-in speaker, Built-in array microphone
- Voice control: with Cortana support
- Power: ø4.0, 33W AC Adapter, Output: 19V DC, 1.75A, 33W, Input: 100-240V AC 50/60Hz universal
- Battery: 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
- Weight (with Battery): 1.57 kg (3.46 lbs)
- Dimension (W x H x D): 36.02 x 23.64 x 1.81 ~ 1.81 cm (14.18" x 9.31" x 0.71" ~ 0.71")
- Microsoft 365 Personal 1-year included. Activation required with 6-months of Windows activation date.
تصنيفات: GTIN Products, أجهزة الكمبيوتر, لابتوب, أسوس, العلامات التجارية, المنتجات
| كود المنتج | 170212101025007 |
|---|---|
| الموديل | E510KA-EJ555WS |
| العلامة التجارية | أسوس |
| apply VOUCHER | نعم |
| ضمان الجهاز | 2 |
| Eligible For Mispay | لا |
| اللون | فضي |
| الذاكرة العشوائية | 4GB |
| سعة التخزين | 128 GB eMMC |
| مقاس الشاشة | 15.6-inch FHD |
| دقة الشاشة | 1920 * 1080 |
| بيانات المعالج | Intel® Celeron® N4500 Processor 1.1 GHz (4M Cache, up to 2.8 GHz, 2 cores) |
| نظام التشغيل | Windows 11 Home |
| كارت الشاشة | Intel® HD Graphics |
| سعة البطارية | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |








تسجيل الدخول