أسوس فيفو بوك S14 فليب، بمعالج i5-13420H، ذاكرة 16 جيجابايت، سعة تخزين 512 جيجابايت، شاشة 14 بوصة، نظام ويندوز 11، اللون الأزرق الهادئ
كود المنتج
170212101035029


ر.س.3,298.99
متوفر
- ASUS Vivobook S14 Flip
- Windows 11 Home
- US MIL-STD 810H military-grade standard
- Touch Screen
- IPS-level: IPS-level Panel
- Refresh rate: 60Hz refresh rate
- Brightness: 300nits
- Color gamut: 45% NTSC color gamut
- Surface texture of display: Glossy display
- Screen-to-body ratio: 85%
- Stylus Support
- Expansion Slot(includes used): 1x DDR4 SO-DIMM slot, 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4
- Total System Memory: DDR4 16GB
- Front-facing camera: 1080p FHD camera With privacy shutter
- Wireless: Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.)
- Keyboard type: Backlit Chiclet Keyboard
- I/O ports: 1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps), 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps), 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 10Gbps), 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x DC-in
- Audio: Smart Amp Technology, Built-in speaker, Built-in array microphone, harman/kardon (Mainstream)
- Voice control: with Cortana voice-recognition support
- Power: ø4.5, 90W AC Adapter, Output: 19V DC, 4.74A, 90W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
- Battery: 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
- Weight (with Battery): 1.50 kg (3.31 lbs)
- Dimension (W x H x D): 31.32 x 22.76 x 1.89 ~ 1.89 cm (12.33" x 8.96" x 0.74" ~ 0.74")
- One-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required.
- McAfee® 30 days free trial
تصنيفات: المنتجات, أجهزة الكمبيوتر, لابتوب, أسوس, العلامات التجارية, الأكثر مبيعا
| كود المنتج | 170212101035029 |
|---|---|
| الموديل | TP3402VA-LZ659W |
| العلامة التجارية | أسوس |
| apply VOUCHER | نعم |
| ضمان الجهاز | 2 |
| Eligible For Mispay | لا |
| الذاكرة العشوائية | 16GB |
| سعة التخزين | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| مقاس الشاشة | 14" |
| دقة الشاشة | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio |
| بيانات المعالج | Intel® Core™ i5-13420H Processor 2.1 GHz (12MB Cache, up to 4.6 GHz, 8 cores, 12 Threads) |
| نظام التشغيل | Windows 11 Home |
| كارت الشاشة | Intel® UHD Graphics |
| سعة البطارية | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |








تسجيل الدخول